Fuck Marry Kill: İri kıyım Deadpool erkekleri

Deadpool için hakkaten başparmaklar yukarı. Film ile ilgili kısa izlenime sığdıramadım ama bence bu sokak itibarlı, hoyrat süper kahraman seyirliğinin muadilleri arasında birkaç adım öne çıkıyor oluşunda cinsel sterilliğe prim vermeyişi de önemli rol oynuyor. Evet yarı tanrı bedenler, yakışıklı güzel yüzler bunun öncesinde de seksapel imalar sunmuyor değildi ama burada karakteri cinsel ilişki hâllerinde de izleyebildik. Yaratıcısının omnisexual (cinsel arzuları değişkenlik gösteren) olarak ifade ettiği Deadpool'un gişe kaygılı süper kahraman sinemasına çizgi romanına ihanet etmeden bu derece cüretli, spektrumu geniş bir cinsellikle yaklaşıyor oluşu takdirlik. Ha yine, janr duvarlarını yıkmaya gelince elini esirgemeyen düzenek karşılığını tabu yıkan, çılgın bir anlatıda bulmuyor belki ama sanırım şimdilik buna da şükür demeliyiz.

Deadpool şerefine daha önce blogda Evlen Eğlen Salla olarak birkaç kayıt devam ettirdiğim sonra vazgeçip sildiğim bu zıpır bölümü direkt orijinal Fuck Marry Kill hâliyle yeniden dirilteyim istedim. Menüde filmin iri kıyım yakışıklıları var: bir süper kahraman (Ryan Reynolds), bir kötü adam (Ed Skrein) ve bir komik adam (T. J. Miller). Ne dersiniz?
Benim seçimlerim aşağıdaki fotoların altında gizli. İmleci üzerlerine getirerek ya da onlara dokunarak açık edin:

6 yorum

 1. I Wouldn't Normally Do This Kind of Thing - Ryan Reynolds
  Sonsuza Dek Mutlu - TJ Miller
  Atacağım Poşete Yazık - Ed Skrein

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Galiba Deadpool izlemiş birileri :) Ryan Reynolds'dan hazzetmiyorum, bu filmle gözümde birkaç basamak yukarı çıktı gerçi ama zamanında Buried ile de aynı şey olmuş sonra pata küte geri inmişti. Ed Skrein'i ilk defa bu filmde izledim, görüntü dışında fazla bir şey vaat etmiyor belli ki ama Fuck kategorisi de tam bunun için değil mi? :p TJ Miller ise komik, tombul, sarılınası. Kısaca bu üçlü içinde rakipsiz.

   Sil
  2. Henüz Carol'ın üzerine gül koklamadım :p Nedense çevremde bir kişi bile Deadpool'a yanaşmadı. Bakalım artık ikna edemezsem tek gideceğim. Imax için değer mi sence yoksa param cebimde mi kalsın :D Ryan'ı ben de sevmem ama bakalım neler olucak bu filmde. Fuck kategorisini okurken yanda Hardy göz kırparken başka cevap veremem :D Miller, Ted gibi ya. Ayıcık olan :p

   Sil
  3. Görsel olarak IMAX gerektirecek bir teknik mucize yok filmde, sen bilirsin. Ben başka bir filme sakla derim.

   :D Tom Hardy beyimiz zaten o varken diğerleri hep zaman öldürmelik oyun konusu.

   Sil
 2. Yukarıdaki yorumları okudum ve yalnız olmadığıma sevindim. Ryan Reynolds'tan ben de pek hoşlanmıyorum. Bana hep itici gelirdi ama Deadpool'da sevdim. Tabii bunda filmin büyük çoğunluğunda maske altında oynaması da bir etken.

  Ed Skrein'i ben de bu filmde ilk kez izledim sanıyordum ama meğer arkadaş Game of Thrones'ta oynamış. Google'dan o haline bir baksana. Uzun saçlı ayrı bir çekici görünüyor :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D hemen baktım da yok ya sevmedim o uzun saçlı sinekkaydı hâllerini. Kafa dazlak, kirli sakal iyiyiz böyle.

   Sil