All Roads Lead to Rome

All Roads Lead to Rome
Bu filme ne İtalyan erkekleri ne Toskana doğal güzellikleri için tahammül edilir. Raoul Bova 2003'te Under The Tuscan Sun'da Diane Lane'e zararsız yöresel hazlar tattırdıktan sonra bu sefer 2015'te Sarah Jessica Parker'ı pışpışlıyor. Bova ile Parker'dan zavallı Claudia Cardinale'ye kadar oyuncuların hepsinin alnında maaş çeki yazıyor bildiğin. Bu zırvaya, bu bayatlamış, yok, bu küflenmiş, olmadı, bu çürümüş şeye cebimize beş kuruş gitsin diye katlanıyoruz bizi de anlayın der gibiler. Belki gişe başarılı kendi halinde bir romantik komedi hayal ettiler. Roma tatili, sıcak kanlı İtalyanlar, seksi bir kültür şoku vesaire. Ortaya çıkan şey ise, tanrım, manzara destekli turistik bir romans olduğunu sanarken iç karartıcı derecede bıktırıcı ve saçma olmayı başaran bir iblis. Kutsal suyla derisini haşlamalı. İtinayla sakının efem.
Yıl: 2016
Yönetmen: Ella Lemhagen
Senaryo: Josh Appignanesi, Cindy Myers
Süre: 90 dk
Oyuncular: Sarah Jessica Parker, Rosie Day, Raoul Bova, Claudia Cardinale

 6 yorum

 1. izlenmemesi gereken bir film olduğu tipinden belli bir film :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :) Bağırıyordu da işte boş kaldım, ağır ödedim.

   Sil
 2. İlk defa bir filme bu kadar düşük puan verdiğini görüyorum. Sanırım bir ilk.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Geçen yıl Brangelina'lı evlilik draması By The Sea de aynı muameleyi görmüştü benden.

   Sil
  2. Hadi ya. Filmi izlemedim ama sırf oyuncuları için birkaç puan verirdim sanırım. Ben şimdiye kadar hiçbir filme 3'ten aşağı not vermedim. Ya gerçekten kötü filmler izlememişim ya da notum bol :-)

   Sil
  3. :) Ya bakma benim de notum bol aslında da haketmeyeni de ayırmak lazım. Mevzu bahis iki film de fiyasko. Yetenek israfına vakit kaybı hissi eklenince benim şalter atıyor.

   Sil