Paris 05:59

Paris 05:59
Üzülüyorum bu güzelim filmi baştaki düşkün seks sahneleri yüzünden izlemeyecek insanlar. Doğru insana kavuşma yolunda üzerine çıkılan basamak bedenler porno yaftası yiyecek. Artık dünyada biraz daha aşk var dedirten öpüşler, biliyor musun senle ben az önce dünya barışına katkıda bulunduk farkındalıklı sevinç ulaşamayacak kitlelere. Derbeder gecesafalarının bu kızıl laci serpiliş öyküsünü Gaspar Noé çekse izlerdiniz ama. Théo ve Hugo aynı teknede, Paris'in gece denizinde... Burada her his üstüne basa basa dillendiriliyor. Sakalın batışı seviliyor, karnın kavisi. Diyaloglar dışa vurumun âlâsına koşuyor ki şiş kebabı çakıyorsunuz: metropolün alaca karanlık mahremine serbest nazımmış meğer tüm çaba. Ya sonra ne olacak? Peki sonra? Ben sen sen diye bittim oğlum, hadi dur o karanlık odalarda durabilirsen.
Yıl: 2016
Yönetmen: Olivier Ducastel, Jacques Martineau
Senaryo: Olivier Ducastel, Jacques Martineau
Süre: 97 dk
Oyuncular: Geoffrey Couët, François Nambot, Georges Daaboul

 4 yorum

 1. Tomcat festivalde geliyor izlenecek de bunu yeniden aramak lazım :D 10 vermişsin neticede. Noe Love da festival programında ^____^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ٩(^ᴗ^) çok, çok güzel. Tomcat'i izle, Love'ı es geçtim ben nedense hâlâ da elim gitmiyor.

   Sil
 2. Büyük ihtimalle sen yazmasan ben bu filmi duymazdım bile. duysam da İMDB puanına bakıp düşük almış der izlemezdim. Şimdi senin 10 verdiğini görünce izleme listeme aldım. İzledikten sonra sana teşekkür ederim umarım :-)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bayağı sorumluluk yüklendim anlaşılan ( ՞ٹ՞) Beğeneceğini umuyorum.

   Sil